SUPA24
Dnevna soba; talne ploščice, naravna svetloba, sodoben slog
Kuhinja; kuhinjski aparati, talne ploščice, po prenovi, naravna svetloba, sodoben slog
Ostalo; talne ploščice
189 000 €
(4 725 € / m²)
Prodaja
1
1
40 m²
AVENIDA ESPAÑA (DE), Torrox

spalnica1
površina40 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

✨ Brand New Studio Apartment in Torrox Costa – Valencia Building ✨

Located in the exclusive Valencia Building in Torrox Costa, this modern, brand-new...

Ostalo
Starost oglasa: 83 dni
Posodobljeno: 40 dni

Lokacija

AVENIDA ESPAÑA (DE), Torrox
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

INMOBILIARIA MIMI

INMOBILIARIA MIMI

Podobni oglasi