SUPA24
355 000 €
(3 698 € / m²)
Prodaja
2
2+
96 m²
Calle Ulpiano, Torrevieja

spalnica2
površina96 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Now you have the opportunity to buy a completely unique apartment just a stone's throw from the promenade and Playa Del Cura. This is an apartment ...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Calle Ulpiano, Torrevieja
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi