SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
795 000 €
(6 115 € / m²)
Prodaja
3
2+
130 m²
Calle Tornado, Torrevieja

spalnica3
površina130 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

For sale this exceptional luxury penthouse on the beachfront with 3 bedrooms and 2 bathrooms and magnificent panoramic views of the Mediterranean Sea ...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Calle Tornado, Torrevieja
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi