SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
149 000 €
(2 041 € / m²)
Prodaja
2
1
73 m²
Calle La Lecha, Torrevieja

spalnica2
površina73 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This apartment is located in La Mata, close to all amenities and just 200 meters from the beach.The apartment is very spacious, with 73 m2 of living s...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Calle La Lecha, Torrevieja
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi