SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
359 000 €
(3 017 € / m²)
Prodaja
3
2+
119 m²
Calle Azorín, Torrevieja

spalnica3
površina119 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Newly built apartments in Torrevieja Just 600 metres from Playa del Cura beach Prime location in the heart of Torrevieja Discover these brand new apa...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Calle Azorín, Torrevieja
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

G-Estate Smart Property Investment

Zslot Guba

Podobni oglasi