SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
374 000 €
(3 369 € / m²)
Prodaja
3
2+
111 m²
Calle Mar Rizada, Torrevieja

spalnica3
površina111 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Located in the exclusive area of Punta Prima, this residential complex offers a selection of 90 homes including apartments, ground floors, and penthou...

Ostalo
Starost oglasa: 9 dni
Posodobljeno: 8 dni

Lokacija

Calle Mar Rizada, Torrevieja
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi