SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
249 000 €
(2 306 € / m²)
Prodaja
3
2+
108 m²
Calle Jacarilla, Torrevieja

spalnica3
površina108 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Spacious, refurbished 108 m2 flat, 100 metres from El Acequión beach, with sea views from the large terrace. . . It features 3 good-sized double bedro...

Ostalo
Starost oglasa: 13 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Calle Jacarilla, Torrevieja
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi