SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
292 280 €
(4 117 € / m²)
Prodaja
3
2+
71 m²
Calle Zoa, Torrevieja

spalnica3
površina71 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaDa

Opis

BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji. Deweloperskie apartamenty w sercu miasta Torrevieja, wybrzeże Costa Blanca, Alicante, Hiszpania. Inwestycj...

Nadstropje:
1. nadstropje od 4
Starost oglasa: 44 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Calle Zoa, Torrevieja
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BESTATE Wrocław

Agnieszka Renner.

Podobni oglasi