SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
260 000 €
(4 727 € / m²)
Prodaja
2
1
55 m²
Calle Ciprés, Torrevieja

spalnica2
površina55 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

شقق ذات تصميم حديث في مجمع في توريفايجا أليكانتي
وتقع الشقق في توريفايجا في منطقة كوستا بلانكا في جنوب شرق إسبانيا. تشتهر هذه المدينة الساحلية على مست...

Ostalo
Starost oglasa: 59 dni
Posodobljeno: 58 dni

Lokacija

Calle Ciprés, Torrevieja
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TEKCE Real Estate

Podobni oglasi