SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
211 000 €
(1 758 € / m²)
Prodaja
3
2+
120 m²
Calle Pedro Lorca, Torrevieja

spalnica3
površina120 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Discover this magnificent apartment located in Torrevieja, specifically in the coveted area of Las Piscinas Naturales. With a built area of almost 120...

Ostalo
Starost oglasa: 57 dni
Posodobljeno: 28 dni

Lokacija

Calle Pedro Lorca, Torrevieja
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi