SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
325 000 €
(4 577 € / m²)
Prodaja
4
2+
71 m²
Calle Javea, Torrevieja

spalnica4
površina71 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

شقق مكونة من 2، 3 غرف نوم تقع في مكان لا تشوبه شائبة مع تصميم معاصر في توريفايجا
تتميز هذه الشقق الرائعة بموقع متميز في توريفايجا، وتوفر أجواء هادئة و...

Ostalo
Starost oglasa: 140 dni
Posodobljeno: 114 dni

Lokacija

Calle Javea, Torrevieja
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TEKCE Real Estate

Podobni oglasi