SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
1 590 000 €
(10 743 € / m²)
Prodaja
3
2+
148 m²
Paseo Marítimo, Torremolinos

spalnica3
površina148 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Brand new penthouse located in a designer building, right on the beachfront in the Playamar area. The property stands out for its impressive front-fac...

Ostalo
Starost oglasa: 61 dni
Posodobljeno: 29 dni

Lokacija

Paseo Marítimo, Torremolinos
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi