SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 150 000 €
(4 873 € / m²)
Prodaja
5
2+
236 m²
Carrer d'Antoni Roig, Torredembarra

spalnica5
površina236 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Luxury two-storey residence, a property that redefines seaside living. Fully renovated to the highest standards, this residence is part of an exclusiv...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaOdprt bivalni prostorLeseni podKuhinjski aparatiPo prenoviNaravna svetlobaModeren slogOpremljeno

Ostalo
Starost oglasa: 161 dni
Posodobljeno: 17 dni

Lokacija

Carrer d'Antoni Roig, Torredembarra
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

KLC Inmobiliaria

Podobni oglasi