SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
80 000 €
(1 026 € / m²)
Prodaja
3
1
78 m²
CALLE BAGES, Terrassa

spalnica3
površina78 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

NO COBRAMOS COMISIÓN DE INTERMEDIACIÓN AL COMPRADOR ¡Tenemos en exclusiva un piso para ti! Disponemos de un piso en edificio residencial y poder adq...

Ostalo
Starost oglasa: 38 dni
Posodobljeno: 38 dni

Lokacija

CALLE BAGES, Terrassa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Century 21 Nexus

Podobni oglasi