SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
191 425 €
(2 519 € / m²)
Prodaja
3
1
76 m²
CALLE AMERICA, Terrassa

spalnica3
površina76 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

NO COBRAMOS COMISIÓN DE INTERMEDIACIÓN AL COMPRADOR ¡Modernidad, servicios y excelente conexión con la capital catalana! Ponemos a su disposición un...

Ostalo
Starost oglasa: 39 dni
Posodobljeno: 39 dni

Lokacija

CALLE AMERICA, Terrassa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Century 21 Nexus

Podobni oglasi