SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
293 300 €
(2 642 € / m²)
Prodaja
3
1
111 m²
CALLE BRETON, Terrassa

spalnica3
površina111 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Apartment For sell in Terrassa in Barcelona

Vivienda de 111 m², totalmente exterior, reformada y lista para entrar a vivir. Forma parte de una casa ...

Ostalo
Starost oglasa: 86 dni
Posodobljeno: 86 dni

Lokacija

CALLE BRETON, Terrassa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

1001 PORTALES

Miriam Canadá

Podobni oglasi