Seznam ponudb
34
34
34
399 900 €
(5 969 € / m²)
Prodaja
4
2+
67 m²
Calle Ramón y Cajal, Tarifa
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
4
površina
67 m²
kopalnice
2+
Prevedi v angleščina
TWO RENOVATED APARTMENTS IN ONE PROPERTY TARIFA
WITH SEPARATE ENTRANCES WITHIN THE SAME BUILDING
The property consists of two fully independent apa...
Prikaži celoten opis
Parametri
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Ostalo
Energetski razred:
Energetska izkaznica stavbe ocenjuje energijsko učinkovitost na lestvici A–G.
G - Izjemno potratna
tip stavbe:
Ostalo
Vrsta ogrevanja:
Ostalo
Prikaži vse parametre
Starost oglasa:
5 dni
Posodobljeno:
3 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Calle Ramón y Cajal, Tarifa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.