SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
158 000 €
(4 158 € / m²)
Prodaja
1
1
38 m²
Calle Alonso Cano, Sevilla

spalnica1
površina38 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

De estilo moderno y muy actual, bonito loft junto a La Gran Plaza, con boca de metro a 3 minutos andando!! El loft se entrega amueblado. Dispone de un...

Ostalo
Starost oglasa: 9 dni
Posodobljeno: 9 dni

Lokacija

Calle Alonso Cano, Sevilla
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Inmobiliaria Sevilla 2000

Podobni oglasi