SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
630 000 €
(3 938 € / m²)
Prodaja
4
2+
160 m²
Sevilla

spalnica4
površina160 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Flat For sell in Sevilla in Sevilla

Espectacular vivienda en El Porvenir, junto Colegio Joaquin Turina, una de las zonas más cotizadas de Sevilla!!!...

Ostalo
Starost oglasa: 187 dni
Posodobljeno: 96 dni

Lokacija

Sevilla
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

1001 PORTALES

Sevilla 2000

Podobni oglasi