SUPA24
Hiša in okolica; naravna svetloba, rustikalen slog
Hiša in okolica; naravna svetloba, rustikalen slog
Dnevna soba; naravna svetloba, lesena tla, sodoben slog
250 000 €
(5 000 € / m²)
Prodaja
1
1
50 m²
Sevilla

spalnica1
površina50 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Duplex For sell in Sevilla in Sevilla

Precioso apartamento en casa palacio de estilo sevillano del siglo XVIII totalmente rehabilitada en 1.990, con...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Leseni tramoviVisoki stropiLeseni podOpremljeno

opremljeno
Starost oglasa: 258 dni
Posodobljeno: 95 dni

Lokacija

Sevilla
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

1001 PORTALES

Sevilla 2000

Podobni oglasi