SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
38 000 €
(330 € / m²)
Prodaja
3
1
115 m²
Calle Castalla, Sax

spalnica3
površina115 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Discover a hidden gem in the heart of Comunitat Valenciana! This spacious 118m² property offers incredible potential for those looking to invest in a ...

Ostalo
Starost oglasa: 63 dni
Posodobljeno: 41 dni

Lokacija

Calle Castalla, Sax
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CENTURY 21 Plaza

Podobni oglasi