Seznam ponudb
26
26
26
375 000 €
(1 697 € / m²)
Prodaja
5
2+
221 m²
carrer des Convent, Santanyí
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
5
površina
221 m²
kopalnice
2+
Prevedi v angleščina
Penthouse For sell in Santanyi in Baleares
Ático y 1era planta en pleno centro del acogedor pueblo de Alquería Blanca, a 5 minutos de las maravillos...
Prikaži celoten opis
Parametri
Ustvarjeno z AI
Oznake samodejno ustvari umetna inteligenca – na podlagi fotografij in opisa nepremičnine.
Terasa
Visoki stropi
Leseni tramovi
Nujna prenova
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Ostalo
tip stavbe:
Ostalo
Oprema:
Ostalo
Starost oglasa:
92 dni
Posodobljeno:
81 dni
Prijavi oglas
Lokacija
carrer des Convent, Santanyí
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.
Zaprosi za natančen naslov
Povečaj zemljevid
Infrastruktura in storitve v okolici
1001 PORTALES
Delphine CERISIER
Prikaži e-pošto
Prikaži telefonsko številko
Kontaktiraj prodajalca
1001 PORTALES
Delphine CERISIER
Prikaži e-pošto
Prikaži telefonsko številko
Kontaktiraj prodajalca
Podobni oglasi