SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
168 000 €
(1 909 € / m²)
Prodaja
3
1
88 m²
Calle Magallanes, Santander

spalnica3
površina88 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

¿Quieres comprar una entreplanta o cabrete de 3 dormitorios en Santander de 120m²? Excelente oportunidad de adquirir en propiedad esta entreplanta o...

Ostalo
Starost oglasa: 326 dni
Posodobljeno: 81 dni

Lokacija

Calle Magallanes, Santander
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CENTURY 21 Roraima

Podobni oglasi