SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
1 700 000 €
(12 593 € / m²)
Prodaja
4
2+
135 m²
Carrer del Llinquer, Santa Eulària des Riu

spalnica4
površina135 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Contemporary Ground Floor Apartment with Garden in Talamanca. Welcome to this stunning modern ground floor apartment, located in the highly desirable ...

Ostalo
Starost oglasa: 53 dni
Posodobljeno: 23 dni

Lokacija

Carrer del Llinquer, Santa Eulària des Riu
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi