SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
825 000 €
(13 525 € / m²)
Prodaja
1
1
61 m²
Carrer de Cèsar Puget Riquer, Santa Eulària des Riu

spalnica1
površina61 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

New exclusive project of 2, 3 and 4 bedroom flats located in a residential complex next to the marina of Santa Eulalia in Ibiza. The properties have h...

Ostalo
Starost oglasa: 53 dni
Posodobljeno: 23 dni

Lokacija

Carrer de Cèsar Puget Riquer, Santa Eulària des Riu
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi