SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
420 000 €
(5 316 € / m²)
Prodaja
2
1
79 m²
Carrer del Carç, Sant Pere de Ribes

spalnica2
površina79 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Penthouse with open views, pool and tourist license in Vallpineda

As you arrive, you enter a well-kept residential complex with green areas and a sh...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Carrer del Carç, Sant Pere de Ribes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Lucas Fox Sitges

Podobni oglasi