SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
150 000 €
(2 941 € / m²)
Prodaja
1
1
51 m²
San Pedro del Pinatar

spalnica1
površina51 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

1, 2 Bedroom Modern Apartments in San Pedro del Pinatar with Communal Pool
Located in San Pedro del Pinatar within the Costa Cálida region of Murcia, ...

Ostalo
Starost oglasa: 10 dni
Posodobljeno: 10 dni

Lokacija

San Pedro del Pinatar
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Podobni oglasi