SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
280 000 €
(3 333 € / m²)
Prodaja
3
2+
84 m²
Calle Extramuros, San Javier

spalnica3
površina84 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

New Build Tourist Apartments in Santiago de la Ribera, San Javier – Just 750m from the Beach Exclusive Development on the Costa Cálida This exclusive...

Ostalo
Starost oglasa: 47 dni
Posodobljeno: 27 dni

Lokacija

Calle Extramuros, San Javier
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi