SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
950 000 €
(4 798 € / m²)
Prodaja
4
1
198 m²
Polígono D, San Javier

spalnica4
površina198 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

V okouzlujícím městečku San Javier se nachází rezidence o 85 jednotkách, která představuje jedinečnou příležitost pro ty, kdo hledají domov na pobřeží...

Neopremljen
Starost oglasa: 109 dni
Posodobljeno: 26 dni

Lokacija

Polígono D, San Javier

Infrastruktura in storitve v okolici

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Nikša Marinkovič

Podobni oglasi