SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
615 000 €
(1 060 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
580 m²
San Fernando

spalnicaatypical
površina580 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Dvoupodlažní byt v jedné z nejcentrálnějších ulic San Fernando o rozloze 200 m2, v prvním patře, s vlastní střešní terasou a sklepem o rozloze 180 m2 ...

Neopremljen
Starost oglasa: 132 dni
Posodobljeno: 13 dni

Lokacija

San Fernando

Infrastruktura in storitve v okolici

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Podobni oglasi