SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
298 800 €
(2 230 € / m²)
Prodaja
3
2+
134 m²
Carrer de la Farola, Salou

spalnica3
površina134 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Duplex For sell in Salou in Tarragona

Espectacular dúplex de 134 m situado a unos 200 m del mar de La Pineda. Este apartamento consta de 3 amplias h...

Ostalo
Starost oglasa: 91 dni
Posodobljeno: 91 dni

Lokacija

Carrer de la Farola, Salou
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

1001 PORTALES

Montse MÉNDEZ

Podobni oglasi