SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
61 000 €
(381 € / m²)
Prodaja
3
2+
160 m²
AVENIDA RAMON BATALLER, Rotglà i Corberà

spalnica3
površina160 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Detached house without possession located on Avenida Ramón Bataller nº 1, in Rotglà-Corberà (Valencia, Spain).

The property is built on a 90 sqm plot...

Ostalo
Starost oglasa: 62 dni
Posodobljeno: 37 dni

Lokacija

AVENIDA RAMON BATALLER, Rotglà i Corberà
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CENTURY 21 Liberty Home

Podobni oglasi