SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
129 000 €
(3 909 € / m²)
Prodaja
2
1
33 m²
Camí de les Escombraries, Roses

spalnica2
površina33 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Appartement traversant double terrasse, secteur résidentielDécouvrez en exclusivité ce charmant appartement d’environ 33 m², idéalement situé dans un ...

Ostalo
Starost oglasa: 50 dni
Posodobljeno: 50 dni

Lokacija

Camí de les Escombraries, Roses
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

N1 FRANCE ESPAGNE PRESTIGE IMMOBILIER

Podobni oglasi