SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
295 000 €
(4 538 € / m²)
Prodaja
2
2+
65 m²
Carrer Punta del Mig, Roses

spalnica2
površina65 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Starten Sie Ihr neues Leben am Meer in Roses! Moderne 2-Zimmer-Maisonette-Wohnung, nur 1 Minute vom Strand entfernt.

Ostalo
Starost oglasa: 51 dni
Posodobljeno: 32 dni

Lokacija

Carrer Punta del Mig, Roses
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Villas Mondragón

Podobni oglasi