SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
249 000 €
(3 891 € / m²)
Prodaja
3
1
64 m²
Carrer Ramón y Cajal, Roses

spalnica3
površina64 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Bel Appartement avec Terrasse Vue Dégagée, Parking + Cave !Exposition Sud-Est – Résidence Récente avec Piscine – Licence Touristique (HUTG)Découvrez c...

Ostalo
Starost oglasa: 117 dni
Posodobljeno: 19 dni

Lokacija

Carrer Ramón y Cajal, Roses
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

N1 FRANCE ESPAGNE PRESTIGE IMMOBILIER

Podobni oglasi