SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
268 000 €
(2 271 € / m²)
Prodaja
3
1
118 m²
Carrer Sant Pau, Roses

spalnica3
površina118 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Descobreix aquest apartament situat al cor del bonic poble de Roses a Catalunya, Espanya. Gaudeix d'una ubicació privilegiada al segon pis amb unes vi...

Ostalo
Starost oglasa: 133 dni
Posodobljeno: 133 dni

Lokacija

Carrer Sant Pau, Roses
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Immo365 | Costa Brava

Podobni oglasi