SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
180 000 €
(2 195 € / m²)
Prodaja
2
1
82 m²
Carrer Punta del Mig, Roses

spalnica2
površina82 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

SANTA MARGARIDA: Apartament d'estiu amb dos dormitoris, ampli saló/menjador , cuina , 2 banys, un amb dutxa un altre amb banyera, terrassa per a asseu...

Ostalo
Starost oglasa: 134 dni
Posodobljeno: 134 dni

Lokacija

Carrer Punta del Mig, Roses
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Immo365 | Costa Brava

Podobni oglasi