SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
363 000 €
(3 393 € / m²)
Prodaja
4
2+
107 m²
Calle Gaudí, Rojales

spalnica4
površina107 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

شقق حديثة من 2 و 3 غرف نوم مع حدائق خاصة في مدينة سيوداد كيسادا
تقع هذه الشقق في مدينة سيوداد كيسادا المرغوبة، حيث تقدم مزيجًا من الهدوء والسهولة في ا...

Ostalo
Starost oglasa: 397 dni
Posodobljeno: 250 dni

Lokacija

Calle Gaudí, Rojales
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TEKCE Real Estate

Podobni oglasi