SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
59 840 €
(1 301 € / m²)
Prodaja
2
1
46 m²
CALLE JACINT VERDAGUER, Roda de Ter

spalnica2
površina46 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Inmueble sin posesión y sin acceso al interior. Las fotografías del interior y las características del activo, pueden no ajustarse al estado actual. ...

Ostalo
Starost oglasa: 111 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

CALLE JACINT VERDAGUER, Roda de Ter
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CENTURY 21 ARS

Podobni oglasi