SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
660 000 €
(5 116 € / m²)
Prodaja
3
2+
129 m²
Carrer del Morell, Reus

spalnica3
površina129 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Aquest pis de luxe en venda de 129 m² construïts, està ubicat en una urbanització privada de gran nivell, que disposa d'excel·lents serveis com ara: p...

Ostalo
Starost oglasa: 70 dni
Posodobljeno: 70 dni

Lokacija

Carrer del Morell, Reus
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Atipika Lifestyle Properties

Podobni oglasi