SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
210 000 €
(2 360 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
89 m²
Avenida de la Libertad, Redován

spalnicaatypical
površina89 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Located in the charming municipality of Redován, this exclusive residential complex offers a selection of apartments and penthouses designed for those...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Avenida de la Libertad, Redován
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Carina BEERENS

Podobni oglasi