SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
136 100 €
(2 127 € / m²)
Prodaja
2
1
64 m²
Calle de la Fonfría, Potes

spalnica2
površina64 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

NO COBRAMOS COMISIÓN DE INTERMEDIACIÓN AL COMPRADOR Excelente oportunidad de adquirir en propiedad esta vivienda ubicada en la localidad de Potes, pr...

Ostalo
Starost oglasa: 164 dni
Posodobljeno: 88 dni

Lokacija

Calle de la Fonfría, Potes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CENTURY 21 Roraima

Podobni oglasi