SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
74 800 €
(1 312 € / m²)
Prodaja
2
1
57 m²
Carrer de Sant Ramon, Polop

spalnica2
površina57 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Piso en Venta en Xirles (Polop), Alicante 2 Habitaciones | Entorno Natural y Tranquilo
Se ofrece en venta este piso ubicado en Xirles, una pedanía de...

Ostalo
Starost oglasa: 290 dni
Posodobljeno: 230 dni

Lokacija

Carrer de Sant Ramon, Polop
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CENTURY 21 Plaza

Podobni oglasi