Seznam ponudb
25
25
25
159 710 €
(2 576 € / m²)
Prodaja
2
1
62 m²
avinguda d'Alacant, Pego
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
2
površina
62 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
Nowoczesny apartament z widokiem na morze - EL GARROFI, Pego, Costa BlancaCena: 169 000 € + VAT 10%Piętro: 1Liczba pokoi: 2 (1 sypialnia)Opis nierucho...
Prikaži celoten opis
Parametri
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
27 dni
Posodobljeno:
18 dni
Prijavi oglas
Lokacija
avinguda d'Alacant, Pego
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.