SUPA24
Kuhinja; kuhinjski aparati, lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog
Dnevna soba
1 550 000 €
(8 378 € / m²)
Prodaja
3
2+
185 m²
Avinguda de Gabriel Roca, Palma

spalnica3
površina185 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Paseo Marítimo. Piso en primera línea de mar. Piso de 185m2 con vistas al mar, amplio salón comedor de 70m2 con cocina integrada y vistas al mar, cola...

Ostalo
Starost oglasa: 487 dni
Posodobljeno: 89 dni

Lokacija

Avinguda de Gabriel Roca, Palma
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BALEAR INVEST

Podobni oglasi