SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 980 000 €
(8 426 € / m²)
Prodaja
3
1
235 m²
Passeig Marítim, Palma

spalnica3
površina235 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Tento byt nedávno prošel kompletní rekonstrukcí a proměnil se v fantastický, luxusní rezidence s panoramatickým výhledem na moře, katedrálu a přístav....

opremljeno
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Passeig Marítim, Palma
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

John Taylor Palma de Mallorca

Podobni oglasi