SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 990 000 €
(9 660 € / m²)
Prodaja
4
2+
206 m²
Carrer de la Puresa, Palma

spalnica4
površina206 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

In the heart of Palma’s enchanting Old Town, this stunning duplex apartment is located near the iconic Plaza de Cort and the prestigious shopping aven...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Carrer de la Puresa, Palma
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Lucas Fox Mallorca

Podobni oglasi