SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
3 950 000 €
(16 255 € / m²)
Prodaja
3
2+
243 m²
Carrer d'Alaró, Palma

spalnica3
površina243 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This exceptional 3-bedroom, 3-bathroom duplex occupies the top two floors of the building and boasts a sensational roof terrace with expansive views o...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Carrer d'Alaró, Palma
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Lucas Fox Mallorca

Podobni oglasi