Seznam ponudb
40
40
40
639 000 €
(3 759 € / m²)
Prodaja
4
2+
170 m²
Plaça de Francesc Garcia Orell, Palma
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
4
površina
170 m²
kopalnice
2+
Prevedi v angleščina
Herrschaftliche Wohnung mit 163 m² und großem Potenzial im Herzen von Palma
Eine Wohnung für alle, die Großzügigkeit, eine gute Lage und die Möglichk...
Prikaži celoten opis
Parametri
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Ostalo
Energetski razred:
Energetska izkaznica stavbe ocenjuje energijsko učinkovitost na lestvici A–G.
F - Zelo potratna
tip stavbe:
Ostalo
Vrsta ogrevanja:
Ostalo
Prikaži vse parametre
Starost oglasa:
8 dni
Posodobljeno:
8 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Plaça de Francesc Garcia Orell, Palma
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.