Seznam ponudb
20
20
20
690 000 €
(6 765 € / m²)
Prodaja
3
2+
102 m²
Carrer del Sargàs, Palma
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
3
površina
102 m²
kopalnice
2+
Prevedi v angleščina
Helle Wohnung mit 102 m² Wohnfläche und einer 21 m² großen Terrasse, nur wenige Minuten von der Playa de Palma entfernt.
Die Immobilie wurde vollstän...
Prikaži celoten opis
Parametri
Ustvarjeno z AI
Oznake samodejno ustvari umetna inteligenca – na podlagi fotografij in opisa nepremičnine.
Terasa
Po prenovi
Odprt bivalni prostor
Razgled
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
15 dni
Posodobljeno:
15 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Carrer del Sargàs, Palma
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.